Kalender A + B

 

 

 

Rittenkalender 2017 Groep A + B.

 

 

1.Zat 04-03 13.00 80 Km Holsbeek.

Ezemaal,Meer,Wulmersum,Bost,Tienen,Oorbeek,Kumtich,Willebringen,Vertrijk,Neervelp,Bierbeek,

Korbeek-Lo,Linden,Beneden Kessel,Holsbeek,Kortrijk-Dutsel,St-Pieter-Rode,Gelrode,Aarschot,Niew-

Rode,St-Joris-Winge,Binkom,Vissenaken,Tienen,Hakendover,Eliksem,Ezemaal .

 

1.Zat 04-03 13.30 60 Km Runkelen.

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer, Drieslinter, Geetbets, Rummen, Runkelen, Duras,

Gorsem,St-Truiden,Halmaal,Velm,Attenhoven,Landen,Neerwinden,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,

Eliksem, Ezemaal .

 

2.Zon 05-03 08.15 50 Km Grazen .

vanaf 07:30 : Ontbijt (voorinschrijven door betalen van 5 EUR/persoon en terug te betalen bij aanwezigheid) Vertrek om 09.30 uur .

Ezemaal,Eliksem,Laar,Neerwinden,Wange,Neerhespen,Orsmaal,Helen-Bos,Zoutleeuw,Grazen,Geet-

bets,Budingen,Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

3.Zat 11-03 13.00 82 Km Rummen .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Wommersom;Oplinter,Bunsbeek,Hoeleden,Zuurbemde,Kersbeek,Mis-

kom,Vroente,Waanrode,Rijnrode,Loksbergen,Kortenaken,Geetbets,Rummen,Binderveld,Runkelen,

Grazen,Geetbets,Budingen,Drieslinter,Helen-Bos,Orsmaal,Neerhespen,Neerwinden,Laar;Eliksem,Eze.

 

3.Zat 11-03 13.30 65 Km Cras-Avernas .

Ezemaal,Eliksem,Laar,Neerwinden,Overwinden,Racour,Linsmeau,Pellaines,Orp,Grand-Hallet,Petit-Hallet,Hannuit,Poucet,Trognée,Cras-Avernas,Montenaken,Borlo,Buvingen,Muizen,Kerkom,Velm,

Attenhoven,Landen,Neerwinden,Wange,Neerhespen,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

4.Zon 12-03 09.00 60 Km Hollogne-Sur-Geer .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerwinden,Landen,Attenhoven,Velm,Kerkom,

Muizen,Buvingen,Borlo,Rosaux,Hollogne-Sur-Geer,Lens-St-Servais, Lens-St-Remy, Hannuit, Grand-

Hallet,Petit-Hallet,Orp,Pellaines,Linsmeau,Hélécine,Ezemaal .

 

5.Zat 18-03 13.00 84 Km Couthuin .

Ezemaal, Laar, Neerwinden, Overwinden, Landen, Waasmont, Walshoutem,Cras-Avernas,Trognée,

Poucet, Villers-le-Peuptier, Avennes, Ville-en-Hesbaye, Oteppe, Huccorne, Lavoir, Couthuin, Heron,

Burdinne,Wasseiges,Merdorp,Thisnes,Wansin,Orp,Pellaines,Linsmeau,Hélécine,Ezemaal .

 

5.Zat 18-03 13.30 65 Km Vertrijk .

Ezemaal, Hélécine, Meer, Wulmersum, Bost, Tienen,Hoegaarden,Meldert,Honsem,Opvelp,Neervelp,

Vertrijk,Boutersum,Kerkom,BinkomnAttenrode,Glabbeek,Zuurbemde,Hoeleden,Neelinter,Oplinter

Wommersom,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerwinden,Laar, Ezemaal .

 

6.Zon 19-03 09.00 62 Km Wersbeek .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Wommersom, Oplinter, Stok, Heide, Ransberg, Kortenaken, Blikkom,

Loksbergen,Rijnrode-Struik,(Assent),Wersbeek,Wijndries,L-Robbesrode str ,Muggenberg,Kiezegem,

Kapellen,Glabbeek,Wever,Vissenaken,Tienen-Industrie,Hakendover,Eliksem,Ezemaal .

7.Zat 25-03 13.00 84 Km Tielt-Winge.

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Leenhaag,Ransberg,Vroente,Miskom,Waanrode,Wersbeek,Bekkevoort,Tielt-Wingne,Meensel,Kiezegem,Kraasbeek,St-Joris-Winge,

Kiezegem,Binkom,Meensel,Attenrode-pomp,Binkom,Wever,Glabbeek,Zuurbemde,Hoeleden,Oplinter,

Stok,Neerlinter,Oplinter,Wommersom,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

7.Zat 25-03 13.30 65 Km Orbais .

Ezemaal,Hélécine,Piétrain,Geldenaken,Dongelberg,Incourt,Longueville, Sart-Risbart, Tourinne, Sant-

Lambert, Orbais, Thorenbais, Sant-Trond, Petit-Rosiere, Germpont, Offus, Folx-les-Caves ,Jauche, Orp,

Pellaines, Linsmeau, Hélécine, Ezemaal .

 

Zaterdag op Zondag schakelen we over op de Zomertijd : 2 uur wordt 3 uur .

 

8.Zon 26-03 09.00 65 Km Halen .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Neerlinter,Heide,Ransberg,Kortenaken,

Halen,Loksbergen,Waanrode,Molenbeek,Wersbeek,Meensel,Kiezegem,Attenrode,Wever,Vissenaken,

Bunsbeek,Hoeleden,Stok,Oplinter,Wommersom,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

9.Don 30-03 18.30 55 Km Jeuk .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerlanden,Attenhoven,Velm,Kerkom,Jeuk,Roost,

Kortijs,Cras-Avernas,Walshoutem,Waasmont,Landen,Overwinden,Neerwinden,Laar,Eliksem,Ezemaal.

 

10.Zon 02-04 08.30 75 Km Moxhe .

Ezemaal,Hélécine,Linsmeau,Pellaines,Orp,Petit-Hallet,Wansin,Thisnes,Merdorp,Wasseiges,Meeffe,

Seron,Forville,Bierwart,Burdinnen,Avin,Moxhe, Avennes,Lens-St-Remy,Blehen,Hannuit,Poucet,Cras-

Avernas,Walshoutem,Walsbets,Landen,Rumsdorp,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal

 

11.Don 06-04 18.30 55 Km Kersbeek .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Wommersom,Oplinter,Bunsbeek,Wever,attenrode,Kapellen,Kersbeek,

Miskom, Vroente, Ransberg, Neerlinter, Drieslinter, Melkwezer, Orsmaal, Neerhespen, Wange,

Neerwinden,Laar, Eliksem, Ezemaal .

 

12.Zat 08-04 13.00 25-45-60 Km Oplinter .

Ouders van Tim : Wielrenner overleden na ongeval tijdens training .Ontmoeding Centrum .

Herdenkingrit : Tim Milis . Vertrek 60 Km in groep om 14.00 uur met begeleding .

 

13.Zon 09-04 08.30 75 Km Hanret .

Ezemaal,Hélécine,Noduwe,Marille,Orp,Jauche,Jandrin,Merdorp,Jandrenouille,Boneffe,Bonijoux,Valle,

Hanret, Tillier, Fermelmont, Forville, Meeffe, Wasseiges, Ambersin, Crehen, Thisnes, Petit-Hallet, Orp,

Pellaines, Linsmeau, Hélécine, Ezemaal.

 

14.Don 13-04 18.30 55 Km Rummen .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Wommersom,Melkwezer,Helen-Bos,Zoutleeuw,Ossenweg,Runkelen,

Binderveld,Rummen,(richting Nieuwerkerken-kruispunt rechts over steken Tichelrijstraat,Nieuwer-

kerken,Metseren,Gorsem,Duras,Zoutleeuw,Helen-Bos,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

15.Zon 16-04(Pasen) 08.30 75 Km Binkom .

Ezemaal,Hélécine,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Meldert,La-Bryere,Bevekom,Opvelp,

Neervelp,Vertrijk,Boutersum,Kerkom,Binkom,Wever,Meensel,Muggenberg,Waanrode,Kersbeek,

Miskom,Zuurbemde,Hoeleden,Stok,Oplinter,Wommersom,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

 

16.Don 20-04 18.30 55 Km Vorsen .

Ezemaal,Hélécine,Linsmeau,Pellaines,Orp,Petit-Hallet,Grand-Hallet,Hannuit,Poucet,Trognée,Kortijs,

Vorsen,Roost,Borlo,Buvingen,Muizen,Kerkom,Velm,Attenhoven,Neerlanden,Landen,Neerwinden,Laar

Eliksem, Ezemaal .

 

17.Zon 23-04 08.00 Kom op tegen Kanker Landen .

Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur . Vertrek in Landen Café Argus om 08.40 uur .(Afgepijld).

Bericht volgt . Inschrijving bedraagt € 5. Niet van Culb kas .

 

18.Don 27-04 18.30 55 Km Incourt .

Ezemaal,Hélécine,Noduwe,Piétrain,St-Jans-Geest,St-Remy-Geest,Gobertange,Lathuy,Dongelberg,

Incourt,Glimes,Huppaye,Enines,Orp,Pelain,Raatshoven,Overwinden,Neerwinden,Laar,Eliksem,Ezem.

 

19.Zon 30-04 08.30 75 Km Pecrot .

Ezemaal,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Meldert,Honsem,Opvelp,Bierbeek,Blanden,

Vaalbeek, Zoute-Waters, St-Agatha-Rode, Pecrot, Nethen, Hamme-Mille, Tourinne, Beauvechain,

Sclimpré, Bierghes, Melin, Gobertange, St-Remy-Geest, St-Marie-Geest, St-Jan-Geest, Piétremau,

Hélécine, Ezemaal .

 

20.Don 04-05 18.30 55 Km Bunsbeek .

Ezemaal,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Tienen,Oorbeek,Kumtich,Vissenaken,Buns-

beek,Hoeleden,Neerlinter,Drieslinter,Helen-Bos,Melkwezer,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

21.Zon 07-05 08.00 55-80 Km Trofé Rit Ezemaal . Trofé Rit Ezemaal : Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur voor de 80 Km . En om 08.30 uur voor de 55 Km.

( Afgepijld ) .

22.Don 11-05 18.30 55 Km Waanrode .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Neerhespen,Orsmaal,Helen-Bos,Zoutleeuw,Grazen,Geetbets,Kortenaken,

Waanrode,Muggenberg,Meensel,Attenrode,Wever,Vissenaken,Bunsbeek,Oplinter,Tienen,Haken-

dover, Wulmersum, Meer, Ezemaal .

 

23.Zon 14-05 08.30 75 Km Alken .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Landen,Attenhoven,Gingelom,Buvingen,Mielen-boven-Aalst,Engelmans-

hoven, Groot-Gelmen, Mettenhoven, Gutshoven, Borgloon, Wellen, Alken, Terkoest, Kozen, Heide,

Nieuwerkerken, Binderveld, Runkelen, Ossenweg, Zoutleeuw, Helen-Bos, Melkwezer, Orsmaal,

Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

Bij voorkeur nemen we als club gezamelijk deel aan de KOTK van de GS-Bikers. Er wordt in peloton gereden aan een vast tempo van 28 km/uur en over een afstand van 85 km. Deelnameprijs = 10 EUR ten voordele van Kom op tegen Kanker. Meer info volgt...

 

24.Don 18-05 18.30 55 Km Berloz .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerlanden,Attenhoven,Velm,Kerkom,Mielen,

Jeuk,Corswarem,Berloz,Hollogne-sur-Geer,Geer,Lens-St-Servais,Lens-St-Remy,Trognée,Bertrée,

Walshoutem,Waasmont,Landen,Overwinden,Neerwinden,Laar,Ezemaal .

 

25.Zat 20-05 08.00 104 -154-215 Km Landen .

Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur . Vertrek in Landen – Sporthal om 08.30 uur . Landen – Rotheux – Landen . ( 104 + 8 Km ) .Landen-Hamoir-Landen . ( 154 + 8 Km ) . Landen-Trais-Ponts-Landen .( 215

+ 8 Km ) . ( Afgepijld ) .

 

 

26.Zon 21-05 08.30 75 Km Heks .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Landen,Gingelom,Borlo,Mielen,Engelsmanshoven,Batsheers,Opheers,

Middelheers, Gandville, Oreye, Vechmaal, Heks, Broekom, Gutshoven, Mettekoven, Groot-Gelmen,

Engelsmanshoven,Aalst-dorp,Kerkom,Velm,Attenhoven,Neerlanden,Neerhespen,Orsmaal,Over-

hespen, Eliksem, Ezemaal .

 

27.Don 25-05(O.H.Hemelvaart ) 08.30 75 Km Borgloon .

Ezemaal, Laar, Neerwinden, Landen, Gingelom, Klein-Jeuk, Boekhout, Gelinden, Betsheers, Heers,

Horpmaal,Heks,Broekom,Borgloon,Kuttekoven,Berlingen,Hoepertingen,Beurs,Kortebos,Nieuwer-

kerken,Binderveld,Runkelen,Duras,Zoutleeuw,Helen-Bos,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

28.Zon 28-05 08.30 72 Km Halen .

Ezemaal,Meer,Wulmersum,Hakendover,Tienen,Oplinter,Bunsbeek,Hoeleden,Zuurbemde,Glabbeek,

Kapellen,Kersbeek,Miskom,Loksbergen,Halen,Donk,Rummen,Grazen,Budingen,Drieslinter,Melkwezer,

Orsmaal,Neerhespen,Neerwinden,Wange,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

29.Don 01-06 18.30 55 Km Boutershoven .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Overwinden,Landen,Attenhoven,Velm,Kerkom-Dorp,Aalst Centrum rechts

Smisstraat naar Luikersteenweg, Brustem centrum richting Keukens jongen, Boutershoven, Terbist,

Melveren, Metseren, Runkelen, Terweide, Zoutleeuw, Helen-Bos, Orsmaal, Neerhespen, Neerwinden,

Wange, Neerhespen, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

30.Zon 04-06( Pinksteren ) 08.00 25-40-60 Km Tienen Fietst .

Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur ( 60 + 10 Km ) . Vertrek in Tienen Zwembad de Blyckaart ( 60 + 9 Km) om 08.30 uur . ( Afgepijld ).

Niet verplicht of 80 Km Perwez .

Ezemaal,Hélécine,Piétrain,Jodoigne,Dongelberg,Incourt,Sart-Risbart,Tourinne,Sant-Lambert,Walhain,

Grand-Leez,Aische-en-Refail,Perwez,Grand-Rosier,Hotomont,Rameliers,Offus,Folx-les-Caves,Jauche,

Orp,Pellaines,Linsmeau,Racour,Overwinden,Neerwinden,Laar,Eliksem,Ezemaal .

 

31.Don 08-06 18.30 55 Km Geetbets .

Ezemaal, Laar, Neerwinden, Wange, Neerhespen, Orsmaal, Helen-Bos, Zoutleeuw, Grazen, Rummen,

Geetbets, Budingen, Drieslinter, Melkwezer, Wommersom, Overhespen, Orsmaal, Neerhespen, Neer -

winden, Wange, Eliksem, Ezemaal .

 

32.Zon 11-06 08.30 70 Km Gelinden .

Ezmaal, Eliksem, Wange, Neerwinden, Overwinden, Landen, Walsbets, Wezeren, Montenaken, Kortijs,

Roost, Berloz, Petit-Axhe, Waremme, Rukkelingen-Loon, Mechelen-Bovelingen, Gelingen, Boekhout,

Mielen-boven-Aalst,Kerkom,Muizen,Buvingen,Gingelom,Attenhoven,Neerlanden,Neerhespen,Neer-

winden, Wange, Neerhespen, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

33.Don 15-06 18.30 55 Km Orp .

Ezemaal, Opheylissem, Piétremau, Jodoigne, Huppaye, Auter-Eglise, Folx-les-Caves, Merdorp, Wansin,

Orp,Pellaines,Linsmeau,Racour,Overwinden,Neerwinden,Landen,Rumsdorp,Neerhespen,Neerwinden,

Wange, Eliksem, Ezemaal .

 

34.Zat 17-06 08.00 55-120-170 Km T’light Tienen .

Wielercomités Tienen + Sportdienst + Flanders Classic : Sportcentrum Houtemveld . Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur . vertrek in Tienen om 08.40 uur . ( Afgepijld ) . Bericht volgt ) .

 

 

35.Zon 18-06 08.30 Eigen rit DWS-Meer

Meer info volgt.

 

36.Don 22-06 18.30 55 Km Gorsem .

Ezemaal,Eliksem,Wange,Neerwinden,Landen,Attenhoven,Velm,Halmaal,St-Truiden,Gorsem,Runkelen Binderveld,Rummen,Grazen,Budingen,Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

37.Zaterdag 24 juni en zondag 25 juni

Tweedaagse De Ware Sportvrienden

Fletcher Hotel La Ville Blanche in Thorn

Vertrek: Zaterdag 9 uur (+/-95km). Gelieve tijdig in te schrijven!

 

 

38.Zon 25-06 08.00 53-75 Km Oplinter .

Memorial Yva Wijnants : Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur .Vertrek in Oplinter Café De Kroeg om

08.40 uur ( 75 + 10 Km ) . ( Afgepijld ) .

 

39.Don 29-06 18.30 57 Km Hogen .

Ezemaal,Meer,Wulmersum,Hakendover,Tienen-Industrie ( Sylv ),Ganzendries,Oplinter,Visvijver,Stok,

Hoeleden,Kortenaken,Geetbets,Hogen,Ransberg,Heide,Neerlinter,Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,

Neerhespen,Neerwinden,Wange,Eliksem,Ezemaal .

 

40.Zon 02-07 08.30 75 Km Avin .

Ezemaal,Hélécine,Linsmeau,Pellaines,Orp,Petit-Hallet,Wansin,Thisnes,Merdorp,Wasseiges,Meeffe,

Seron,Forville,Bierwart,Burdinne,Avin,Moxhe,Avennes,Lens-St-Remy,Blehen,Poucet,Trognée,Cras-

Avernas,Walshoutem,Walsbets,Landen,Rumsdorp,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal

 

41.Don 06-07 18.30 55 Km Kortenaken .

Ezemaal,Hélécine,Meer,Wulmersum,Hakendover,Tienen,Oplinter,Stok,Hoeleden,Vroente,Kortenaken,

Geetbets, Grazen, Zoutleeuw, Dormaal, Neerlanden, Landen, Neerwinden, Neerhespen,Orsmaal,Over-

Hespen, Eliksem, Ezemaal .

 

42.Zon 09-07 08.00 85 Km De 4 Provincies .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Neerhespen,Neerwinden,Landen,Attenhoven,Velm,Kerkom,

Muizen, Borlo, Rosaux, Vorsen, Kortijs, Cras-Avernas, Poucet, Villers-le-Peuplier, Crehen, Ambresin,

Wasseiges,Taviers,Ramilles,Offus,Bomal,Huppaye,Jodoigne,Piétrain,Opheylissem,Ezemaal .

 

43.Don 13-07 18.30 55 Km Poucet .

Ezemaal, Hélécine, Noduwez, Orp, Lincent, Waasmont, Walshoutem, Cras-Avernas, Poucet, Abolens,

Boêlhe,Rosoux,Gingelom,Attenhoven,Neerlanden,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal.

 

44.Zon 16-07 08.30 75 Km Geer .

Ezemaal,Hélécine,Noduwe,Orp,Thisnes,Ambresin,Waloppe,Avin,Ciplet,Avennes,Lens-St-Remy,Lens-St-Servais,Geer,Boêlhe,Kortijs,Montenaken,Cras-Avernas,Walshoutem,Waasmont,Landen,Racour,Over-

winden,Landen,Neerwinden,Wange,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

45.Don 20-07 18.30 55 Km Merdorp .

Ezemaal,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Lumay,Jodoigne,Huppaye,Hedegne,Autre-

Eglise,Folx-les-Caves,Jandrenouille,Merdorp,Thisnes,Petit-Hallet,Gand-Hallet,Lincent,Waasmont,

Landen,Overwinden,Neerwinden,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

 

 

46.Zon 23-07 08.30 75 Km Nethen .

Ezemaal,Hélécine,Piétrain,Jodoigne,Dongelberg,Incour,Longueville,Héze,Biez,Gerz-Doiceau,Pécrot,

Nethen, Hamme-Mille, Tourinne, Beauvechain, Meldert, Oorbeek, Tienen, Bost, Wulmersum, Meer,

Hélécine, Ezemaal .

 

47.Don 27-07 18.30 55 Km Vertrijk .

Ezemaal, Meer, Goetsenhoven, Bost, Tienen, Oorbeek, Meldert, Honsem, Opvelp, Neervelp, Vertrijk,

Boutersum,Butsel,Kerkom,Wever,Vissenaken,Bunsbeek,Hoeleden,Stok,Oplinter,Tienen,Hakendover,

Eliksem, Ezemaal .

 

48.Zon 30-07 08.30 75 Km Vaalbeek .

Ezemaal,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Meldert,Honsem,Opvelp,Bierbeek,Haasrode,

Blanden,Vaalbeek,Zoute-Waters,St-Joris-Weert,Nethen,Hamme-Mille,Tourinne,Betekom,Meldert,

Oorbeek,Tienen,Bost,Wulmersum,Meer,Ezemaal .

49.Don 03-08 18.30 55 Km Croswarem .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Overwinden,Landen,Gingelom,Niel,Montenaken,Kortijs,Vorsen,Rosaux,

Croswarem,Hasselbroek,Jeuk,Mielen-boven-Aalst,Kerkom,Velm,Attenhoven,Landen,Neerswinden,

Wange,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

50.Zon 06-08 08.30 75 Km Scherpenheuvel .

Ezemaal,Eliksem,Hakendover,Tienen,Oplinter,Bunsbeek,Hoeleden,Zuurbemde,Glabbeek,Kapellen,

Muggenberg,Schoonderbeuken,Scherpenheuvel,( rust 15 min ),Bekkevoort,Waanrode,Ransberg,

Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

51.Don 10-08 18.30 55 Km Sint-Truiden .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Landen,Neerlanden,Dormaal,Zoutleeuw,Wilderen,Sint-Truiden,Halmaal,

Velm,Attenhoven,Landen,Racour,Hélécine,Goetsenhoven,Meer,Hélécine,Ezemaal .

 

52.Zon 13-08 08.30 75 Km Kiezegem .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Wommersom, Oplinter, Bunsbeek, Hoeleden, Zuurbemde, Kersbeek,

Miskom,Waanrode,Molenbeek,Wersbeek, Meensel, Kiezegem, Attenrode, Wever, Binkom, Kerkom,

Butsel,Boutersum,Opvelp,Beauvechaine,La-Bruyére,Meldert,Oorbeek,Tienen,Bost,Wulmersum,Meer,

Ezemaal .

 

53.Don 17-08 18.30 55 Km Korbeek-Lo .

Ezemaal,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Houtem,Meldert,Honsem,Opvelp,Bierbeek,

Korbeek-Lo,Richting Kesse-lo,Pellenberg,Lubbeek,Kerkom,Briessem,Kumtich,Oorbeek,Tienen,Bost,

Wulmersum,Meer,Ezemaal .

 

54.Zon 20-08 08.00 80 Km Meldert .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Helen-Bos, Zoutleeuw, Budingen, Geetbets, Halen, Zelem,

Schaffen,Deurne,Meldert,Lummen,Schulen,Herk-de-Stad,Rummen,Binderveld,Runkelen,Duras,

Wilderen,Zoutleeuw,Dormaal,Neerlanden,Landen,Neerwinden,Laar,Ezemaal .

 

55.Don 24-08 18.30 55 Km Ambresin .

Ezemaal,Hélécine,Piétrain,Jodoigne,Huppaye,Hedenge,Autre-Eglise,Folx- les- Caves,Jandrenouille,

Merdorp,Ambresin,Crechen,Hannuit,Thisnes,Grand-Hallet,Lincent,Racour,Overwinden,Neerwinden,

Laar, Eliksem, Ezemaal .

 

 

 

 

Zaterdag 25-08 Eetfestijn De Ware Sportvrienden

 

 

56.Zon 27-08 08.30 75 Km Cocrou .

Ezemaal,Hélécine,Piétrain,Jodoigne,Sart-Melin,Piétrebais,Cocrou,Biez,Bonlez,Choumont-Gistoux,

Côte de l’Eglise,Sart-Risbart,Opprebais,Incour,Glines,Huppaye,Enines,Marilles,Hélécine,Ezemaal .

 

57.Don 31-08 18.30 55 Km Kerkom .

Ezemaal, Meer, Wulmersum, Tienen, Utsenaken, Oplinter, Bunsbeek, Glabbeek, Attenrode, Binkom,

Kerkom, Butsel, Boutersum, Vertrijk, Neervelp, Opvelp, Honsem, Meldert,Houtem,Hoegaarden,Out-

Gaarden, Goetsenhoven, Meer, Ezemaal .

 

58.Zon 03-09 08.30 75 Km Oteppe .

Ezemaal,Hélécine,Piétrain,Jodoigne,Jauche,Jandrain,Branchon,Wasseiges,Meeffe,Acosse,Burdingen,

Oteppe,Braives,Lens-St-Servais,Abolens,Trognée,Cras-Avernas,Walshoutem,Wezeren,Walsbets,

Landen, Neerwinden, Laar, Ezemaal .

59.Don 07-09 18.00 55 Km Ransberg .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Melkwezer, Drieslinter, Links en Rechts naar Heide-Linter,

Ransberg,Leenhaag,Budingen,Grazen,Runkelen,Duras,Wilderen,Zoutleeuw,Dormaal,Neerlanden,

Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

61.Zon 10-09 08.00 80 Km Schaffen .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Helen-Bos,Zoutleeuw,Ossenweg,Runkelen,Grazen,

Geetbets, Kortenaken, Halen, Zelk, Zelem, Schaffen, Molenstede, Averbode, Zichem, Scherpenheuvel,

Schoonderbeuken, Bekkevoort, Molenbeek, Wersbeek, Kapellen, Glabbeek, Zuurbemde, Hoeleden,

Oplinter, Wommersom, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

62.Don 14-09 18.00 55 Km Boutersum .

Ezemaal,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,St-Katelijne-Houtem,Meldert,Honsem,Opvelp,

Neervelp,Vertrijk,Boutersum,Butsel,Kerkom,Binkom,Vissenaken,Bunsbeek,Oplinter,Wommersom,

Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

63.Zat 16-09 08.30 55-70-90-110 Km Hélécine .

Velo Club Touristique Hélécine .

Vertrek in Ezemaal om 08.30 uur . Vertrek in Linsmeau Rue des ‘Ecoles om 08.45 uur .(70 + 90 +110 + + 5 Km ). ( Afgepijld ) .

 

64.Zon 17-09 08.30 55-70-90 Km Hélécine .

Velo Club Touristique Hélécine .

Vertrek in Ezemaal om 08.30 uur . Vertrek in Linsmeau Rue des ‘Ecoles om 08.45 uur.(70+90+5 Km ).

65.Don 21-09 17.00 50 Km Vissenaken .

Ezemaal,Hélécine,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Tienen,Oorbeek,Kumtich,Vissenaken

Bunsbeek, Oplinter, Wommersom, Overhespen, Orsmaal, Neerhespen, Wange, Neerwinden, Laar,

Eliksem, Ezemaal .

 

66.Zon 24-09 08.30 75 Km Schulen-Meer .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Wommersom, Oplinter, Stok,Hoeleden,Zuurbemde,Kersbeek,Miskom,

Waanrode,Loksbergen,Halen,Zelem,Lummen,Schulen-Meer,Herk-de-Stad,Schakkenbroek,Rummen,

Grazen,Zoutleeuw,Helen-Bos,Melkwezer,Wommersom,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

67.Don 28-09 17.00 50 Km Kattenbeek .

Ezemaal,Eliksem,Hakendover,Tienen,St-Margriet-Houtem,Bunsbeek,St-Maartens,Wever,Attenrode,

Kapellen, Kattenbeek, Kersbeek, Miskom, Vroente, Ransberg, Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Over-

hespen, Eliksem, Ezemaal .

 

Reis Mallorca De Bergtrappers van vrijdag 29 september tot vrijdag 6 oktober

 

68.Zat 31-09 08.30 40-70-110 Km Afsluitingrit Tienen .

W.T.C. De Reizende Zon : Vertrek in Ezemaal om 08.30 uur ( 40-70-110 + 10 Km ) .Vertrek in Tienen

Houtemveld Sporthal om 09.00 uur . ( Afgepijld ) .

 

69.Zon 01-10 09.00 60 Km Lens-St-Remy .

Ezemaal,Hélécine,Linsmeau,Pellaines,Orp,Wansin,Thisnes,Ambresin,Moxhe ,Avennes,Lens-St-Remy,

Lens-St-Servais, Trognée, Cras-Avernas, Walshoutem, Waasmont, Landen, Racour, Overwinden,Neer-

winden, Laar, Ezemaal .

 

70.Zat 07-10 13.00 83 Km Les-Bruyeres .

Ezemaal, Opheylissem, Noduwez, Orp, Wansin, Thisnes, Ambresin, Avin, Acosse, Burdinne, Lamonzée,

Oteppe,Huccorgne,Lens-Bruyeres,Wanzoul,Huy,Braives,Fumal,Marneffe,Ville- en-Hesbaye,Avennes,

Ville le Peupier,Crehen,Thisnes,Grand-Hallet,Orp,Pellaines,Linsmeau,Hélécine,Ezemaal .

 

70.Zat 07-10 13.30 60 Km Muggenberg .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Helen-Bos,Zoutleeuw,Terweide,Budingen,Leenhaag,Ransberg,

Vroente,Waanrode,Muggenberg,Meensel,Attenrode,Wever,Vissenaken,Bunsbeek,Oplinter,Wommer-

som,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerwinden,Wange,Eliksem,Ezemaal .

 

71.Zon 08-10 09.00 60 Km Molenbeek .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen,Wommersom, Oplinter, Stok, Hoeleden,Zuurbemde,Glabbeek,Kapellen,

Muggenberg, Molenbeek, Links Halensebaan links Glabbeeksesteenweg,Binkom, Kerkom, Breissem,

Kumtich,Oorbeek,Tienen,Bost,Wulmersum,Meer,Hélécine,Ezemaal .

 

72.Zat 14-10 13.00 80 Km Fallais .

Ezemaal, Hélécine, Linsmeau, Pellaines, Orp, Petit-Hallet, Grand-Hallet, Bertrée, Poucet, Villers-le-Peuplier, Avennes, Braives, Latinne, Fallais, Fumal, Marneffe, Oteppe, Visoul, Ciplet, Avin, Ambresin,

Crehen, Hannuit, (richting Jodoignes ), Wansin, Orp, Noduwez, Hélécine, Ezemaal .

 

72.Zat 14-10 13.30 60 Km Zepperen .

Ezemaal, Laar, Neerwinden, Overwinden, Landen, Attenhoven, Velm, Kerkom, Aalst-Dorp, Brustem,

Ordingen,Zepperen,Eigen,Eikot,Sint-Truiden,Metseren, Runkelen, Ossenweg, Terweide, Zoutleeuw,

Congo, Melkwezer, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

73.Zon 15-10 09.00 60 Km Roost .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Overwinden,Landen,Walsbets,Wezeren,Montenaken,Kortijs,Vorsen,Roost,

Berloz,Waremme,Runkkelingen,Bovelingen,Boekhout,Jeuk,Buvingen,Gingelom,Attenhoven,Landen,

Neerwinden, Wange, Eliksem, Ezemaal .

 

74.Zat 21-10 13.00 80 Km Bolderberg .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Helen-Bos, Zoutleeuw, Ossenweg, Runkelen, Binderveld,

Rummen,Herk-de-Stad,Schulen,Lummen,Genenbos,Bolderberg,Kuringen,Kermt,Stevoort,Kozen,Dries,

Sint-Truiden,Halmaal,Velm,Attenhoven,Neerlanden,Neerhespen,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezem-.

 

74.Zat 21-10 13.30 60 Km Grazen .

Ezemaal,Hélécine,Racour,Overwinden,Landen,Neerlanden,Dormaal,Zoutleeuw,Wilderen,Duras,

Runkelen,Grazen,Geetbets,Budingen,Leenhaag,Ransberg,Heide,Neerlinter,Drieslinter,Melkwezer,

Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

75.Zon 22-10 09.00 60 Km Trognée .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Overwinden,Racour,Linsmeau,Pellaines,Orp,Petit-Hallet,Gand-Hallet,

Hannuit,Poucet,Trognée,Cras-Avernas,Montenaken,Borlo,Muizen,Kerkom,Velm,Attenhoven,

Landen,Neerwinden,Wange,Neerhespen,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

76.Zat 28-10 13.00 86 Km Amay .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Landen,Gingelom,Jeuk,Roost,Berloz,Petit-Axhe,Grand-Axhe,Celles,

Seraing-le-Chateau,Verloine,Jehay,Bodegnée,Afdaning Flone,Amay,Klim Amay rue de Tongres,

Chapon,Seraing,Aineffe,Berlez,Lens-Waleffe,Ligney,Boêlhe Cras-Avernas,Walshoutem,Waasmont,

Landen,Overwinden,Neerwinden,Laar,Ezemaal .

 

76.Zat 28-10 13.30 60 Km Binderveld .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Helen-Bos,Zoutleeuw,Wilderen,Duras,Runkelen,Binderveld,Rummen,

Donk,Halen,Geetbets,Budingen,Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

Afsluiting van het seizoen met pannenkoeken na de rit

 

Zaterdag op Zondag Schakelen wij over op de Wintertijd : 3 uur wordt 2 uur .

 

77.Zon 29-10 09.00 60 Km Duras .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Geetbets,Rummen,Binder-

veld,Runkelen,Duras,Gorsem,St-Truiden,Halmaal,Velm,Attenhoven,Landen,Neerwinden,Neerhespen,

Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rittenkalender 2017 Groep C .

 

1.Zat 04-03 13.30 50 Km Grazen.

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Wange,Neerhespen,Overhespen,Wommersom,Oplinter,Neerlinter,Dries-

linter,Budingen,Grazen,Runkelen,Ossenweg,Zoutleeuw,Helen-Bos,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezem

 

2.Zon 05-03 08.15 50 Km Budingen. vanaf 07:30 : Ontbijt (voorinschrijven door betalen van 5 EUR/persoon en terug te betalen bij aanwezigheid) Vertrek om 09.30 uur .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Helen-Bos,Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Geetbets,Rummen,

Grazen,Zoutleeuw,Helen-Bos,Orsmaal,Neerhespen,Wange,Neerwinden,Laar,Eliksem,Ezemaal .

 

3.Zat 11-03 13.30 50 Km Geetbets .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Helen-Bos, Zoutleeuw, Wilderen, Duras, Runkelen, Grazen,

Geetbets, Budingen, Drieslinter, Melkwezer, Orsmaal, Neerhespen, Neerwinden, Laar, Ezemaal .

 

4.Zon 12-03 09.30 55 Km Duras .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Geetbets,Grazen,Runkelen,

Duras,Wilderen,Zoutleeuw,Helen-Bos,Orsmaal,Neerhespen,Wange,Neerwinden,Laar,Ezemaal .

 

5.Zat 18-03 13.30 55 Km Runkelen .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen,Orsmaal, Helen-Bos, Zoutleeuw, Wilderen, Duras, Runkelen, Grazen,

Rummen, Geetbets, Budingen, Drieslinter, Melkwezer, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

6.Zon 19-03 09.00 55 Km Wilderen.

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Wommersom,Oplinter,Neerlinter,Drieslinter,Budingen,Geetbets,Grazen,

Runkelen,Duras,Wilderen,Zoutleeuw,Dormaal,Neerlanden,Landen,Neerwinden,Wange,Eliksem,Ezem-

 

7.Zat 25-03 13.30 60 Km Gorsem .

Ezemaal,Eliksem,Wange,Neerwinden,Landen,Attenhoven,Velm,Halmaal,St-Truiden,Gorsem,Runkelen

Binderveld,Rummen,Geetbets,Budingen,Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal.

 

Zaterdag op Zondag schakelen we over op de Zomertijd : 2 uur wordt 3 uur .

 

8.Zon 26-03 09.00 60 Km Loksbergen

Ezemaal, Eliksem, Hakendover, Tienen-Industriepark, Oplinter,Stok,Hoeleden,Kortenaken,Loksbergen,

Bloemendaal,Holsbeek,Geetbets,Budingen,Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezem.

 

9.Don 30-03 18.30 40 Km Kerkom .

Ezemaal,Eliksem,Hakendover,Tienen,Oplinter,Bunsbeek,Vissenaken,Wever,Binkom,Kerkom,Vertrijk,

Neervelp,Honsem,Meldert,Oorbeek,Tienen,Hoegaarden,Outgaarden,Goetsenhover,Meer, Ezemaal .

 

10.Zon 02-04 08.30 65 Km Donk .

Ezemaal,Eliksem,Wange,Neerhespen,Overhespen,Orsmaal,Helen-Bos,Zoutleeuw,Wilderen,Duras,

Runkelen,Binderveld, Rummen, Donk, Halen, Hulsbeek, Geetbets, Budingen, Drieslinter, Melkwezer,

Orsmaal, Neerhespen, Neerwinden, Laar, Eliksem, Ezemaal .

 

11.Don 06-04 18.30 50 Km Gorsem .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Geetbets,Rummen,Binderveld,

Runkelen,Gorsem,Duras,Wilderen,Zoutleeuw,Dormaal,Neerlanden,Landen,Neerwinden,Laar,Ezemaal

12.Zat 08-04 13.00 25-45-60 Km Oplinter .

Ouders van Tim : Wielrenner overleden na ongeval tijdens training . Ontmoedings centrium Oplinter .

Herdenkingrit : Milis Tim . In groep om 14.30 uur .

 

13.Zon 09-04 08.30 60 Km Borlo .

Ezemaal,Eliksem,Laar,Neerwinden,Overwinden,Racour,Linsmeau,Pellaines,Orp,Grand-Hallet,Petit-Hallet,Hannuit, Poucet, Trogneé, Cras-Avernas, Montenaken, Borlo, Buvingen, Muizen, Kerkom, Velm,

Attenhoven, Landen, Neerwinden, Wange, Eliksem, Ezemaal .

 

14.Don 13-04 18.30 50 Km Hoeleden .

Ezemaal,Eliksem,Wange,Neerhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Neerlinter,Hoeleden,Bunsbeek,

Kumtich,Oorbeek,Tienen,hoegaarden,Outgaarden,Goetsenhoven,Meer,Ezemaal .

 

15.Zon16-04 ( Pasen ) 08.30 60 Km Ossenweg .

Ezemaal,Eliksem,wange,Neerwinden,Landen,Attenhoven,Velm,Halmaal,St-Truiden,Wilderen,Duras,

Runkelen,Ossenweg,Grazen,Geetbets,Budingen,Leenhaag,Ransberg,Heide,Neerlinter,Drieslinter,

Melkwezer, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

16.Don 20-04 18.30 50 Km Lubbeek .

Ezemaal,Meer,Wulmersum,Bost,Tienen,Oorbeek,Meldert,Willebringen,Vertrijk,Boutersum,Lubbeek,

Kerkom, Breissem, Kumtich, Oorbeek, Tienen, Bost, Wulmersum, Meer, Ezemaal .

 

17.Zon 23-04 08.00 Kom op tegen Kanker in Landen .

Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur . Vertrek in Landen Café Argus om 08.30 uur . Bericht volgt

( Afgepijld ) . Inschrijving bedraagt € 5 .

 

18.Don 27-04 18.30 50 Km Bertrée .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Rumsdorp,Landen,Waasmont,Walshoutem,Cras-

Avernas,Trognée,Bertrée,Thisnes,Wansin,Petit-Hallet,Orp,Pellaines,Linsmeau,Hélécine,Ezemaal .

 

19.Zon 30-04 08.30 65 Km Leenhaag .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Heide,Hoeleden,Zuurbemde,Kersbeek,

Miskom,Vroente,Ransberg,Leenhaag,Budingen,Grazen,Runkelen,Duras,Wilderen,Zoutleeuw,Dormaal

Neerlanden, Landen, Neerwinden, Laar, Eliksem, Ezemaal .

 

20.Don 04-05 18.30 50 Km Kortenaken .

Ezemaal,Meer,Wulmersum,Hakendover,Tienen,Oplinter,Stok,Hoeleden,Vroente,Kortenaken,Geetbets

Grazen, Zoutleeuw, Dormaal, Neerlanden, Landen, Neerwinden, Neerhespen, Orsmaal, Overhespen,

Eliksem , Ezemaal .

 

21.Zon 07-05 08.00 55 Km Trofé rit Ezemaal .

Trofé rit Statietrappers Ezemaal : Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur ( 55 Km ) . ( Afgepijld ) .

 

22.Don 11-05 18.30 50 Km Runkelen .

Ezemaal,Eliksem,Wange,Neerhespen,Overhespen,Orsmaal;Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Geetbets,

Grazen,Runkelen,Duras,Wilderen,Zoutleeuw,Dormaal,Neerlanden,Rumsdorp,Landen,Overwinden,

Neerwinden, Laar, Eliksem, Ezemaal .

 

23.Zon 14-05 08.30 65 Km Wasseiges .

Ezemaal, Hélécine, Linsmeau, Pellaines, Orp, Petit-Hallet, Grand-Hallet, Avernas-le-Beauduin, Bertrée,

Trognée, Lens-St-Servais, Lens-St-Remy, Avennes, Moxhe, Ambersin, Wasseiges, Hemptinne, Brachon,

Jandrain, Orp, Pellaines, Linsmeau, Racour, Overwinden, Neerwinden, Laar, Ezemaal .

 

Bij voorkeur nemen we als club gezamelijk deel aan de KOTK van de GS-Bikers. Er wordt in peloton gereden aan een vast tempo van 28 km/uur en over een afstand van 85 km. Deelnameprijs = 10 EUR ten voordele van Kom op tegen Kanker. Meer info volgt...

 

 

24.Don 18-05 18.30 50 Km Mont-St-André.

Ezemaal, Meer, Goetsenhoven, Outgaarden, Lumay, Jodoigne, Dongelberg, Incourt,Thorembais,Petit-

Rosiére,Mont-St-André,Bomal,Ramillies,Offus,Autre-Eglise,Jauche,Orp,Pellaines,Linsmeau,Racour,

Overwinden, Neerwinden, Laar, Ezemaal .

 

25.Zat 20-05 08.00 104 Km Landen .

Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur .Vertrek in Landen-Sporthal om 08.30 uur .Landen-Rothrux-Landen.

( 104 + 8 Km ) . ( Afgepijld ) .

 

26.Zon 21-05 08.30 60 Km Trognée .

Ezemaal,Hélécine,Linsmeau,Pellaines,Orp,Jandrain,Merdorp,Wasseiges,Ambresin,Moxhe,Avennes,

Lens-St-Remy,Lens-St-Servais,Trognée,Cras-Avernas,Montenaken,Gingelom,Landen,Rumsdorp,Neer-

hespen, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

27.Don 25-05(O.H.Hemelvaart ) 08.30 60 Km Lubbeek .

Ezemaal,Meer,Wulmersum,Bost,Tienen,Oorbeek,Meldert,Honsem,Willebringen,Vertrijk,Boutersum,

Lubbeek,Kerkom,Breissem,Kumtich,Oorbeek,Tienen,Bost,Wulmersum,Meer,Hélécine,Ezemaal .

 

28.Zon 28-05 08.30 60 Km Duras .

Ezemaal, Eliksem, Wange, Neerwinden, Landen, Neerlanden, Dormaal, Zoutleeuw, Wilderen, Duras,

Runkelen,Grazen,Geetbets,Budingen,Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Overhespen,Eliksem,Ezemaal.

 

29.Don 01-06 18.30 50 Km Kortenaken .

Ezemaal,Meer,Wulmersum,Hakendover,Tienen,Oplinter,Stok,Hoeleden,Vroente,Kortenaken,Geetbets

Grazen, Zoutleeuw, Dormaal, Neerlanden, Landen, Neerwinden, Neerhespen, Orsmaal, Overhespen,

Eliksem, Ezemaal .

 

30.Zon 04-06 ( Pinksteren ) 08.00 40 Km Tienen Fietst.

Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur(40 + 10 Km).Vertrek in Tienen aan het zwembad de Blykaart om

08.30 uur. ( Afgepijld ) . Niet verplicht of 60 Km Biez.

Ezemaal,Hélécine,Piétrain,Jodoigne,Dongelberg,Incourt,Longueville,Héz,Biez,Grez-Doiceau,Hamme-

Mille,Tourinne,Beauvechain,Merdert,Oorbeek,Tienen,Bost,Wulmsersum,Meer,Hélécine,Ezemaal .

 

31.Don 08-06 18.30 50 Km Montenaken.

Ezemaal, Eliksem, Wange, Neerwinden, Overwinden, Landen, Walsbets,Wezeren,Monteraken,Kortijs,

Boélhe,Geer,Abolens,Trognée,Bertrée,Avernas,Grand-Hallet,Orp,Noduwez,Hélécine,Ezemaal .

 

32.Zon 11-06 08.30 60 Km Hannuit .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Neerhespen, Neerwinden, Overwinden, Racour, Linsmeau,

Pellaines,Orp,Petit-Hallet,Grand-Hallet,Hannuit,Poucet,Trognée,Cras-Avernas,Kortijs,Rosoux,Borlo,

Muizen,Kerkom,Velm,Attenhoven,Neerlanden,Landen,Neerwinden,Laar,Eliksem,Ezemaal.

 

33.Don 15-06 18.30 50 Km Geetbets .

Ezemaal,Eliksem,Wange,Neerwinden,Neerhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Geetbets,

Grazen, Runkelen, Duras, Wilderen, Zoutleeuw, Helen-Bos, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal.

( Bericht volgt ) .

34 Zat 17-06 08.00 55 Km T’Light Tienen .

Wielercomites Tienen + Sportdienst + Flanders Classie.Sportcentrum Houtemveld .Vertrek in Ezemaal

om 08.00 uur.Vertrek in Tienen om 08.40 uur . ( Afgepijld ) .

 

35.Zon 18-06 08.30 Eigen rit DWS-Meer

Meer info volgt.

 

 

37.Don 26-06 18.30 50 Km Cras-Avernas .

Ezemaal,Eliksem,Laar,Neerwinden,Overwinden,Racour,Walsbets,Walshoutem,Wezeren,Montenaken,

Cras-Avernas,Kortijs,Vorsen,Rosoux,Borlo,Buvingen,Gingelom,Attenhoven,Landen,Neerwinden,Laar,

Ezemaal .

 

Zaterdag 24 juni en zondag 25 juni

Tweedaagse De Ware sportvrienden Thorn Nederland

Fletcher Hotel La Ville Blanche in Thorn

Vertrek: Zaterdag 9 uur (+/-95km). Gelieve tijdig in te schrijven!

 

 

38.Zon 25-06 08.00 53 Km Oplinter .

Memorial Yvo Wijnants : Vertrek in Ezemaal om 08.00 uur . Verterk in Oplinter Café De Kroeg om

08.30 uur . ( 53 + 10 Km ) . ( Afgepijld ) .

 

39.Don 29-06 18.30 50 Km Bunsbeek .

Ezemaal,Hélécine,Linsmeau,Racour,Overwinden,Neerwinden,Neerhespen,Overhespen,Orsmaal,Melk-

wezer, Wommersom, Oplinter, Bunsbeek, St-Maartens, Vissenaken, Kumtich, Oorbeek, Tienen, Bost,

Wulmersum, Meer, Ezemaal .

 

40.Zon 02-07 08.30 60 Km Kessel-lo .

Ezemaal,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Meldert,Beauvechain,Opvelp,Bierbeek,Kessel-

Lo,Pellenberg,Lubbeek,Kerkom,Breissem,Kumtich,Oorbeek,Tienen,Bost,Wulmersum,Meer,Ezemaal .

 

41.Don 06-07 18.30 50 Km Runkelen .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerwinden,Landen,Neerlanden,Dormaal,Zout-

leeuw,Wilderen,Duras,Runkelen,Grazen,Geetbets,Budingen,Drieslinter,Melkwezer,Orsmaal,Over-

hespen, Eliksem, Ezemaal .

 

42.Zon 09-07 08.30 60 Km Hanret .

Ezemaal, Hélécine, Linsmeau, Pellaines, Orp, Jandrain, Jandrenoulle, Branchon, Hemptinne, Hanret,

Eghezée, Ramilles, Autre-Eglise, Jouche, Enines, Marilles, Noduwez, Hélécine, Ezemaal .

 

43.Don 13-07 18.30 50 Km Horst .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Wommersom,Oplinter,Bunsbeek,Glabbeek,Meensel,Molenbeek,Tielt-

Winge,Gaasbeek,Houwaart,Horst,Rode,Lubbeek,Kerkom,Breissem,Kumtich,Oorbeek,Tienen,Bost,

Wulmersum, Meer, Ezemaal.

 

 

 

44.Zon 16-07 08.30 60 Km Vorsen .

Ezemaal, Laar, Neerwinden, Overwinden, Landen, Walsbets, Wezeren, Montenaken, Kortijs, Vorsen,

Rosoux,Jeuk,Mielen;Kerkom,Velm,Halmaal,St-Truiden,Wilderen,Zoutleeuw,Helen-Bos,Drieslinter,

Neerlinter, Oplinter, Wommersom, Overhespen, Eliksem, Ezemaal.

 

45.Don 20-07 18.30 50 Km Geetbets .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Melkwezer, Drieslinter,Budingen,Geetbets,Grazen,Runkelen,

Duras, Wilderen, Zoutleeuw, Helen-Bos, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

46.Zon 23-07 08.30 65 Km Bonffe .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Neerhespen, Rumsdorp, Landen, Waasmont, Walshoutem,

Hannuit,Ambresin,Wasseige,Branchon,Bonffe,Ramilles,Folx-les-Caves,Jouche,Orp,Pellaines,Linsmeau,

Racour, Overwinden, Neerwinden, Laar, Ezemaal .

 

47.Don 27-07 18.30 50 Km Marilles.

Ezemaal, Meer, Goetsenhoven, Hélécine, Noduez, Marilles, Nodrenge,Orp,Lincent,Waasmont,Landen,

Neerwinden, Wange, Eliksem, Hakendover, Wulmersum, Meer, Ezemaal .

 

48.Zon 30-07 08.30 60 Km Ransberg .

Ezemaal,Eliksem,Laar,Neerwinden,Wange,Neerhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Heide-Linter,

Ransberg,Leenhaag,Budingen,Grazen,Runkelen,Duras,Wilderen,Zoutleeuw,Dormaal,Neerlanden,

Neerhespen, Orsmaal,Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

49.Don 03-08 18.30 50 Km Montenaken .

Ezemaal,Hélécine,Piétrain,Marilles,Orp,Petit-Hallet,Grand-Hallet,Avernas-le-Beauduin,Bertrée,Cras-

Avernas, Montenaken, Wezeren, Walsbets, Landen, Overwinden, Neerwinden, Neerhespen, Orsmaal,

Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

50.Zon 06-08 08.00 65 Km Scherpenheuvel.

Ezemaal, Eliksem, Hakendover, Tienen, Oplinter, Bunsbeek, Hoeleden, Zuurbemde,Glabbeek,Kapellen,

Muggenberg, Schoonderbeuken, Scherpenheuvel ( rust 15 min ), Schoonderbeuken, Muggenberg,

Kapellen,Glabbeek,Zuurbemde,Hoeleden,Bunsbeek,Oplinter,Tienen,Hakendover,Eliksem,Ezemaal .

 

51.Don 10-08 18.30 50 Km Ossenweg .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Helen-Bos,Zoutleeuw,Wilderen, Duras, Runkelen, Ossenweg,

Budingen, Leenhaag, Ransberg, Vroente, Miskom, Kersbeek, Zuurbemde, Hoeleden, Stok, Oplinter,

Wommersom, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

52.Zon 13-08 08.30 65 Km St-Joris-Weert .

Ezemaal, Meer, Wulmersum, Bost, Tienen, Oorbeek, Meldert, Beauvechain, Tourinne, Hamme-Mille,

Nethen,St-Joris-Weert ( rond her Station ),Nethen,Hamme-Mille,Tourinne,Beauvechain,Meldert,

Oorbeek, Tienen, Bost, Wulmersum, Meer, Ezemaal .

 

53.Don 17-08 18.30 50 Km Groot-Landen .

Ezemaal,Eliksem,Wange,Neerwinden,Overwinden,Racour,Landen,Waasmont,Walshoutem,Wezeren,

Landen,Gingelom,Attenhoven,Neerlanden,Neerhespen?Neerwinden,Wange,Neerhespen,Orsmaal,

Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

54.Zon 20-08 08.30 65 Km Lens-St-Servais .

Ezemaal, Eliksem, Laar, Neerwinden, Overwinden, Racour, Waasmont, Walshoutem, Cras-Avernas,

Trognée,Poucet,Abolens,Lens-St-Servais,Lens-St-Remy,Avennes,Moxhe,Ambresin,Thisnes,Petit-Hallet,

Orp, Pellaines, Linsmeau, Hélécine, Ezemaal .

 

55.Don 24-08 18.30 50 Km Merdorp .

Ezemaal, Meer, Goetsenhoven, Outgaarden, Lumay, Huppaye, Hedegne, Autre-Eglise, Folx-les-Caves,

Jandrenouille, Merdorp, Thisnes, Petit-Hallet, Gand-Hallet, Lincent, Waasmont, Landen, Overwinden,

Neerwinden, Laar, Ezemaal .

Zaterdag 25-08 Eetfestijn De Ware Sportvrienden

 

56.Zon 27-08 08.30 60 Km Vertrijk .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Wommersom,Oplinter,Bunsbeek,Vissenaken,Binkom,Kerkom,Bouter-

sum,Vertrijk,Opvelp,Beauvechain,Meldert,Oorbeek,Tienen,Hoegaarden,Outgaarden,Goetsenhoven,

Meer, Ezemaal .

 

57.Don 31-08 18.30 50 Km Pellenberg .

Ezemaal, Meer, Wulmersum, Bost, Tienen, Oorbeek, Meldert, Opvelp, Neervelp, Lovenjoel,Pellenberg,

Lubbeek, Kerkom, Breissem, Kumtich, Oorbeek, Tienen, Bost, Wulmersum, Meer, Ezemaal .

 

58.Zon 03-09 08.30 60 Km Avennes .

Ezemaal, Eliksem, Laar, Neerwinden, Overwinden, Racour, Linsmeau, Pellaines, Orp, Wansin, Thisnes,

Ambresin,Moxhe,Avennes,Lens-St-Remy,Lens-St-Servais,Abolens,Trognée,Cras-Avernas,Walshoutem,

Waasmont, Landen, Overwinden, Neerwinden, Laar, Ezemaal .

 

59.Don 07-09 18.00 50 Km Ransberg .

Ezemaal, Laar, Neerwinden, Neerhespen, Overhespen, Wommersom, Oplinter, Neerlinter, Ransberg,

Leenhaag, Budingen, Grazen, Zoutleeuw, Helen-Bos, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

61.Zon 10-09 08.30 60 Km Opvelp .

Ezemaal, Hélécine, Meer, Goetsenhoven, Outgaarden, Hoegaarden, Meldert,La-Bruyére,Beauvechain,

Opvelp, Honsem, Willebringen, Kumtich, Vissenaken, Bunsbeek, Oplinter, Wommersom, Overhespen,

Orsmaal, Neerhespen, Neerwinden, Wange, Eliksem, Ezemaal .

 

62.Don 14-09 18.00 50 Km Boekhout .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Neerhespen, Neerlanden, Attenhoven, Velm,Kerkom,Mielen-

boven-Aalst, Boekhout, Niel, Gingelom, Landen, Racour, Linsmeau, Hélécine, Ezemaal .

 

63.Zat 16-09 08.30 50 Km Hélécine .

Velo Club Touristique Hélécine .

Vertrek in Ezemaal om 08.30 uur . Vertrek in Linsmeau Rue des ‘Ecoles om 08.40 uur ( 50 + 5 Km ) .

( Afgepijld ) .

 

64.Zon 17-09 08.30 50 Km Hélécine .

Velo Club Touristique Hélécine .

Vertrek in Ezemaal om 08.30 uur . Vertrek in Linsmeau Rue des ‘Ecoles om 08.40 uur ( 50 + 5 Km ) .

( Afgepijld ) .

 

65.Don 21-09 17.00 40 Km Geetbets .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Helen-Bos,Zoutleeuw,Grazen,Geetbets,Budingen, Drieslinter,

Melkwezer, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

 

 

66.Zon 24-09 08.30 60 Km Bertrée .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Wange,Neerwinden,Overwinden,Landen,Walsbets

Wezeren,Montanaken,Cras-Avernas,Trognée,Bertrée,Avernas-le-Bouduin,Petit-Hallet,Orp,Noduwez,

Hélécine, Meer, Wulmersum, Hakendover, Eliksem, Ezemaal .

 

67.Don 28-09 17.00 40 Km Orp .

Ezemaal, Laar, Neerwinden, Overwinden, Racour, Linsmeau, Pellaines, Orp, Noduwez, St-Jean-Geest,

St-Marie-Geest, Zétrud-Lumay, Outgaarden, Goetsenhoven, Meer, Ezemaal .

 

Reis Mallorca De Bergtrappers van vrijdag 29 september tot vrijdag 6 oktober

 

68.Zat 31-09 08.30 40 Km Afsluitingrit Tienen .

W.T.C. De Reizende Zon Tienen : Vertrek in Ezemaal om 08.30 uur .(40 + 10 Km ) . Vertrek in Tienen

Houtemveld : Sporthal om 09.00 uur . ( Afgepijld ) .

 

69.Zon 01-10 09.00 50 Km Ossenweg .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Helen-Bos, Zoutleeuw, Wilderen, Duras, Runkelen, Ossenweg ,

Budingen, Drieslinter, Neerlinter, Oplinter, Wommersom, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

70.Zat 07-10 13.30 50 Km Binderveld .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Geetbets,Rummen,Binderveld

Runkelen,Gorsem,St-Truiden,Halmaal,Velm,Attenhoven,Landen,Neerwinden,Wange,Eliksem,Ezemaal.

71.Zon 08-10 09.00 50 Km Grazen .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer, Drieslinter, Budingen, Geetbets, Grazen, Runkelen,

Duras, Wilderen, Zoutleeuw, Helen– Bos, Orsmaal, Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

72.Zat 14-10 13.30 60 Km Kortenaken .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerwinden,Landen,Neerlanden,Dormaal,Zout-

leeuw,Grazen,Geetbets,Kortenaken,Vroente,Hoeleden,Stok,Oplinter,Tienen,Hakendover,Wulmersum,

Meer, Hélécine, Ezemaal .

 

73.Zon 15-10 09.00 50 Km Runkelen .

Ezemaal, Eliksem, Overhespen, Orsmaal, Melkwezer, Drieslinter, Budingen, Geetbets, Rummen,Binder

veld, Runkelen, Duras, Wilderen, Zoutleeuw, Helen-Bos, Orsmaal, Neehespen, Neerwinden, Wange,

Eliksem, Ezemaal .

 

74.Zat 21-10 13.30 60 Km Gorsem .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Melkwezer,Drieslinter,Budingen,Geetbets,Rummen,Binderveld,

Runkelen,Gorsem,St-Truiden,Halmaal,Velm,Attenhoven,Landen,Neerwinden,Neerhespen,Orsmaal,

Overhespen, Eliksem, Ezemaal .

 

75.Zon 22-10 09.00 50 Km Roost .

Ezemaal,Eliksem,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerlanden,Attenhoven,Velm,Kerkom,Jeuk,Roost,

Kortijs,Cras-Avernas,Walshoutem,Waasmont,Landen,Overwinden,Neerwinden,Laar,Eliksem,Ezemaal.

 

76.Zat 28-10 13.30 60 Km Sint-Truiden .

Ezemaal,Laar,Neerwinden,Landen,Neerlanden,Dormaal,Zoutleeuw,Wilderen,Sint-Truiden,Halmaal,

Velm,Attenhoven,Landen,Racour,Hélécine,Meer,Wulmersum,Hakendover,Eliksem,Ezemaa

Afsluiting van het seizoen met pannenkoeken na de rit

 

 

Zaterdag op Zondag schakelen wij over op de Wintertijd : 3 uur wordt 2 uur .

 

77.Zon 29-10 09.00 50 Km Vissenaken .

Ezemaal,Hélécine,Meer,Goetsenhoven,Outgaarden,Hoegaarden,Tienen,Oorbeek,Kumtich,Vissenaken

Bunsbeek,Oplinter,Wommersom,Overhespen,Orsmaal,Neerhespen,Neerwinden,Wange,Eliksem,Ezem

 

 

Van november tot Maart is het dinsdag en donderdag om 13.30 uur

Van november tot Maart is het op zaterdag om 13.30 uur

En de zondag is het om 09.00 uur .

 

Ons clubfeest zal zoals elk jaar doorgaan begin december: locatie nog te bepalen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuttige inlichtingen

 

 

 

 

 

W.T.C. De Ware Sportvrienden Meer

 

MOYENS Louis

Weidestraat7, 3400 LANDEN (Eliksem)

Tel. 016/78.88.43 0474/97.13.39

louis.moyens@telenet.be

 

DENIS Karina

Meerstraat 87, 3300 Tienen (Meer)

GSM 0476/53.78.17

karinadenisws@gmail.com

 

VITS Eddy

Drogenhof 36, 3210 Lubbeek

Tel 016/72.09.06 GSM 0495/21.69.06

eddy.vits@skynet.be

 

BERGE Johan

Wulmersumsesteenweg 604A, 3300 Tienen (Meer)

Tel 016/81.51.27 GSM 0486/097015

 

 

 

 

Volgwagen:

Er is dit jaar geen volgwagen meer tijdens de ritten. In noodgevallen blijft Vic ter onze beschikking

 

 

BRIERS Victor

Wulmersumsesteenweg 631, 3300 Tienen (Meer)

Tel. 016/78.04.20 GSM 0479/76.44.55

v.briers@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Copyright © All Rights Reserved